• Температурні гойдалки та сніги: синоптик розповів, яким буде березень в Україні

Температурні гойдалки та сніги: синоптик розповів, яким буде березень в Україні

. \\ АТО

Источник: 5.ua

З початком весни на календарі, значного потепління українцям очікувати не варто. Про це повідомив народний синоптик Леонід Горбань, передає "Апостроф". 


За його словами, ще на початку березня варто чекати морозів.


"Перші сім днів березня будуть досить морозними. З 1 по 4 березня морози будуть на рівні -5-6 градусів, а нічні можуть доходити й до 9 градусів нижче нуля", - зазначив синоптик.


Своєрідне потепління відбудеться з 4 по 10 березня – тоді стовпчик термометра коливатиметься у межах -1-3 градуси морозів. Тобто ранньої весни в Україні чекати не варто. А от вже з середини березня весна потроху почне брати своє.


Зі слів Горбаня, йдеться про "температурні гойдалки".


"З 10 по 19 березня буде плюсова температура, але "плюс" невеликий: від 4 до 5 градусів вище нуля, а в деякі дні навіть +2+3 градуси тепла. З 20 по 22 березня стовпчик термометра знову впаде до нуля й навіть нижче: -1-2 градуса морозу", - розповів синоптик.


Водночас, він розповів і про те, коли морози остаточно покинуть Україну. За його прогнозом, це станеться ближче до кінця березня.


"Стійкий перехід на плюсову температуру прораховується з 24 березня, і до кінця місяця буде поступове підвищення температури. Так, починаючи з 23 березня, буде плюс +2+3 градуси, і кожен день буде додаватися по 2 градуси тепла. До кінця місяця буде вже +6+7 градусів тепла. А загалом весь перший місяць весни буде прохолодним", - каже народний синоптик.


Перший місяць весни буде багатий і на опади.


"З 3 по 5 березня очікується сніг, а 7 і 9 березня - сніг з дощем. З 14 по 16 березня будуть дощі, потім з 20 по 22 березня - дощ зі снігом", - розповів Горбань.


Він додав, що починаючи з 23 березня і до кінця місяця опадів не очікується.Дивіться також фотогалерею за темою