• Трамп погрожує Пекіну новими митами

Трамп погрожує Пекіну новими митами

.

Источник: depo

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Reuters .

"Президент Дональд Трамп повторив свою погрозу підвищити мита на додаткові 267 мільярдів доларів для китайського імпорту, якщо Пекін відреагує на недавно запроваджені збори та інші заходи, що вживають США під час торговельної війни між двома економічними гігантами", - йдеться у повідомлені.

Президент США також вважає, що Китай не готовий до угоди щодо торгівлі.

"Китай хоче укласти угоду, та я кажу, що вони ще не готові", - зазначив Трамп і наголосив на готовності запровадити нові мита у разі відповіді Китаю.

Нагадаємо, Пекін запровадив мито на продукцію зі США на 60 мільярдів доларів у відповідь на запроваджені мита на суму 200 мільярдів доларів на китайські товари.

Президент США Дональд Трамп неодноразово погрожував Пекіну подальшими санкціями, якщо він чинитиме економічний вплив на американських сільськогосподарських і промислових працівників.

На думку американського президента, Китай таким чином намагається вплинути на проміжні вибори до Конгресу США, які відбудуться 6 листопада, адже від торговельної війни між обома країнами понад усе страждають штати, які підтримують чинного президента.