• Не лише насолода: які неприємності можуть виникати через секс

Не лише насолода: які неприємності можуть виникати через секс

. \\ АТО

Источник: ukropnews.comНе лише насолода: які неприємності можуть виникати через секс
Сексолог розповів, які неприємності можна отримати через заняття сексом. І мова не про венеричні захворювання, які передаються статевим шляхом.

1. Зі слів сексолога "Центру жіночого добробуту" у Лос-Анджелесі Дженніфер Бермен,  зловживання сексом може спричинити загальну слабкість, передає Мport.

Після оргазму в організмі жінки відбувається надлишок різних нейрохімічних процесів. Через це партнерка може відчувати слабкість та може з'явитися запаморочення.

Такі симптоми дещо нагадують застуду та можуть тривати до семи днів і також можуть проявлятись у чоловіків.

2. Часто після заняття сексом у жінки різко змінюється настрій. Це пов'язано з певними гормональними змінами, які відбуваються після сексу. 

via GIPHY

3. Буває, що після сексу у жінок виникає подразнення. І це може бути навіть алергічна реація на латекс, лубриканти (гель-змазка) або сперму.

4. Надто бурхлива фізична активність може спровокувати транзиторну глобальну амнезію, під час якої пам'ять раптово пропадає, а потім знову відновлюється.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.  • Олег Пономарь

  • Олег Пономарь

  • АндрС–й ОлексС–С”нко

  • Прес-центр штабу АТО

  • Юрий Бирюков