• Віце-консул США пояснила франківцям, як отримати Грін Карту

Віце-консул США пояснила франківцям, як отримати Грін Карту

. \\ АТО \\ Спорт

Источник: Галицький кореспондент (Ивано-Франковск)

Сьогодні, 30 жовтня, в Івано-Франківську віце-консул Сполучених Штатів Америки Еріка Хоскінг виступила із презентацією про Диверсифікаційну візову програму США, а також розповіла, як можна взяти в ній участь.


“Америка – країна імігрантів, тому ми цінуємо різноманіття”, – зазначила пані Еріка.


Також жінка зазначає, що кожного року програмою передбачено 50 тисяч місць для людей, які мало представлені в США. Заявку можна подати до 6 листопада. До речі, у 2018 році Грін Карту виграли 4478 осіб.


Щоб продатися на програму треба: народитись у країні, яка є в списку країн-учасниць програми, мати незалежний рівень освіти і вірно вказати всі свої дані в анкеті.


“У цьому сезоні змін не багато і вони направлені на те, щоб зменшити кількість шахрайства в лотореї”, – пояснила американка.


Зареєструватися на лотерею можна на сайті: www.dvlottery.state.gov

Після реєстрації важливо ознайомитися з індрукцією, яка доступна будь-якою мовою, а потім заповнити заявку. Надрукувати лист-підтвердження реєстрації з номером та зберігати роздруківку до мінімум до 30 вересня 2020 року.


Окрім того франківцям порадили заповнювати заявку із закордонним паспортом і руках, щоб не зробити помилку і не намагатись обманути систему.


Щоб перевірити чи виграли ви лотерею чи ні, варто зайти на сайт після 7 травня 2019 року і внести свої дані. Там буде все написано.


The post Віце-консул США пояснила франківцям, як отримати Грін Карту appeared first on Галицький Кореспондент.