•  Пі-джейка у нічному клубі: про сором'язливих вінницьких хлопців, адреналін та травми

Пі-джейка у нічному клубі: про сором'язливих вінницьких хлопців, адреналін та травми

. \\ Мир \\ АТО

Источник: vn.20minut.ua

1000982-pi-dzheyka-u-nichnomu-klubi-pro-soromyazlivih-vinnitskih-hloptsiv-adrenalin-ta-travmi.jpeg?hash=2018-10-31-10-16-57
Пі-джейка у нічному клубі: про сором'язливих вінницьких хлопців, адреналін та травми

Пі-джейка у нічному клубі: про сором'язливих вінницьких хлопців, адреналін та травми


Автор:


Володимир ФІЛАТОВ


October 31st, 8:52pm


Якби скромній студентці педагогічного університету Марині Шевченко два роки тому сказали, що вона розігріватиме публіку у нічних клубах, а її оголене тіло у світлі софітів поїдатимуть очима десятки чоловіків, вона б жбурнула у відповідь «Педагогічною поемою» Макаренка. Зараз у Instagram дівчина відома, як Mammi maru і вона добре знає ціну танцям: матеріальну та ту, що пов’язана з особистим життям
На зустріч Марина прийшла у скромному сірому пальто та закладеним у хвіст волоссям, на зубах брекети. Марині 22 роки, вона навчається на вчительку трудового навчання у педагогічному та інженера-технолога машинобудівної галузі у магістратурі політеху. Її реальне життя сильно відрізняється від образу, створеного на сторінці в Instagram, де дівчина викладає доволі відверті фото.— У житті я дуже скромна людина. Моя замкнутість в дитинстві доходила до абсурду. Сходити у магазин було цілою проблемою, бо там потрібно було говорити з людьми. Коли друзі та знайомі дізналися, що я танцюю у нічних клубах, вони дуже здивувались, — розповідає Марина.

Танці в «стакані», адреналін та розбиті колінаПочалося все з того, що два роки тому Марина потрапила на пробне тренування з Pole dance. Через два місяці почала вивчати Twerk, а вже через півроку у неї з’явилися перші учні.— Раніше я пробувала тягати залізяки — це нудно. Задивлялась на дівчат, які займаються танцями, але не наважувалася. Зараз розумію, що у жінок є жіноча енергетика, яку час від часу потрібно вивільняти. Танці для цього підходять найбільше, — каже дівчина.
Пі-джейкою, або танцівницею у нічних клубах, Марина стала завдяки своїй сторінці в Instagram. Один з міських клубів шукав новий формат і запропонував зробити Twerk шоу, і дівчина погодилась.— Це було щось. Я дуже сильно нервувала. Тряслися руки і ноги, біля вуха кричав динамік, сліпило світло і я нікого в залі не бачила. Ми танцюємо в клітках, або «стаканах». Виступи складаються з трьох виходів по двадцять хвилин, з перервами. Разом це близько години. Після першого виходу в мене потік макіяж і стали ватними ноги. Після другого — було неймовірно важко, на третій я взагалі не розумію, як вилізла на сцену. Потім так усе боліло, що я два дні не могла встати з ліжка.
За словами Марини, задоволення від таких танців прийшло десь після третьої вечірки-виступу.

- Там стільки адреналіну, що ти навіть не відчуваєш травм. Одного разу сильно вдарилася коліном, пошкодила чашечку, навіть тренування відмінила наступного дня. Але побачила травму та відчула біль тільки вдома.

Сором’язливі вінницькі хлопці і настирні арабиВінницькій публіці виступи пі-джейок у клубах загалом подобаються. Проте там, де є оголене жіноче тіло, бродить відчуття легкодоступності. Марина зізнається, що небезпечні моменти під час виступів були, але їх не багато. Більшість вінничан толерантні і скромні.— Одного разу до мене приставав араб і я йому кілька разів пояснювала, що не хочу продовжувати знайомство. Він дочекався, коли я піду в туалет, зайшов за мною і зачинив двері. Почав розпускати руки, але я видерлася. Фізична підготовка в мене хороша. Араби взагалі настирні, у них в культурі закладено показати себе з «кращої сторони» вже в першій вечір.


  


 
 


 
 
 


 


 
 


 
 


 


 
За що я люблю виступати в якості pj? 🤔 ____________ Напевно за те, що на сцені я можу танцювати так як моя душа бажає, так, як я би ніколи не затанцювала просто прийшовши в клуб відпочити🙈 Так, аби прикути всі погляди до себе і передати людям настрій туси😉 Зоровий контакт із народом- просто безцінний❤ Також, це величезний обмін енергією💥 Виснажена фізично, морально я насичуюся на тиждень вперед🤗 Ось воно, натхнення в чистому вигляді🦄 Як таке може не подобатися?!🙄 . . . . . . . . . #планетамодабар #вдпу #pj #pjshow #twerking #twerk #booty #bootydance #party #mammi_maru #sexy #hot #vinnitsiaПубликация от Marina Shevchenko (@mammi_maru) 15 Сен 2018 в 11:47 PDT


За словами Марини, вінницькі хлопці — це окрема тема. Вони сміливі в інтернеті і дуже скромні у реальному житті.— До мене не часто підходять знайомитися. Одного разу підійшов молодий військовий, з яким ми проговорили більше години. Каже: «Можу точно сказати, що до тебе за вечір ніхто не підійшов, бо всі бояться відмови». Він вгадав.Раніше у дівчини були тривалі стосунки, які розпалися в тому числі через заборону танцювати.— У клубі багато хто хоче бачити біля себе яскраву дівчину, а коли зав’язуються стосунки — хоче огородити її від всіх і замкнути в квартирі, — каже вона.

Мама розуміє різницю між стриптизом та TwerkДо занять танцями та виступами Марина в Instagram називала себе щось на зразок Marisha5920. Змінити ім’я на інше їй запропонувала подруга.— Вона каже: «Мала, це ж не серйозно, ну яка Marisha? Потрібно щось міняти». Ми посиділи, подумали. Mammi — це популярний за кордоном сленг, яким називають гарячих дівчат. Вони сексуальні, але не худорляві. Так з’явилась Mammi maru.
Рідні до марининих виступів ставляться з розумінням і навіть переглядають її соціальні мережі.— Мама - мій активний підписник, дивиться всі мої відео. Дякуючи Богу, вона мене приймає. Про клуби — спершу говорила їй, що мене запросили, зараз вже достатньо сказати, що в мене є робота. Пояснюю, що це не стрептиз, що я за одну годину підтанцьовую те, що вона на роботі за цілий день. Батько знає, що я танцюю, але не знає, що саме.Інколи на Маринині виступи приходять університетські друзі, які знімають її на відео.- Коли танцюєш, ти не бачиш, як на тебе дивляться хлопці в залі. На відео все це видно. Деякі прямо з захопленням. У такі моменти я горжусь своїми досягненнями і більше подобаюся сама собі.

 Скільки потрібно займатися, щоб танцюватиКрім виступів Марина працює тренером з Twerk та Exotiс у вінницькій школі Vinyl Pole Dance Studio. Розповідає, що найчастіше запитання, яке доводиться чути від початківців, це «скільки потрібно займатись, щоб так танцювати».— Усе залежить від початкових задатків конкретної людини. Щоб побачити результат, одного заняття не достатньо. Потрібно ходити щонайменше місяць, щоб зрозуміти, чи це твоє. Упевнену в собі танцівницю можна отримати десь через місяці два. Але все це індивідуально.
Чим займатиметься після закінчення вузу, Марина поки не вирішила, але зізнається, що знання з педагогіки допомагають їй на тренуваннях.— Я дуже терплячий педагог. Не знаю поки, чи піду працювати в школу. Моє навчання закінчується влітку. Варіантів є багато, буду намагатися розглянути всі. Але вже зараз я точно знаю, що танці не залишу.
  


 
 


 
 
 


 


 
 


 
 


 


 
Purple mood💜💜💜 ___________________ Прекрасна половино Вінниці, ви вже чули про набір нової групи "Тверк з нуля"??? . Група стартує з жовтня за графіком- Вт, Чт о 20.00 ☝Тренування триває 60хв, за цей час ми встигнемо розігрти м'язи🔥 вчитися володіти своїми персиками🍑 і ще й прокачатися/розтягнутися💪 Мої тренування завжди продуктивні та спекотні💣💥 Забуваєм про страх і пишемо мені в Direct ✉ . . . . . . . . . . #тверк #винница #booty #bootydance #twerk #twerking #mammi_maru #hastle #miyagi #endshpil #dance #hot @twerk_fanasstics @twerksng @twerksport @twerk_fans @teamtwerkmaniaПубликация от Marina Shevchenko (@mammi_maru) 14 Сен 2018 в 11:48 PDT
© 2018 20minut.ua