• В Аргентині через град екстрено сів літак

В Аргентині через град екстрено сів літак

. \\ Спорт

Источник: glavcom.ua

Виконуючий рейс з Сан-Паулу в Сантьяго літак здійснив екстрену посадку в аеропорту Буенос-Айреса у зв'язку з отриманими в результаті граду ушкодженнями. Про це повідомляє& . Через важкі погодні умови лайнер практично падав на 1,5 км щохвилини. У зв'язку з екстреним зниженням екіпаж лайнера і пасажири пережили сильні перевантаження. За словами президента Ради з авіаційним аварій Памели Суарез, на борту літака ніхто не постраждав, а посадка пройшла без ускладнень. Носова частина повітряного судна отримала сильні пошкодження, а на лобовому склі літака з'явилися тріщини. Нагадаємо,&літак індонезійської компанії , що впав у море після вильоту з Джакарти, мав технічну проблему на попередньому рейсі.& Як повідомив&керівник Національного комітету з безпеки авіації Індонезії Соерджанто Тьяхйоно, літак 737 &мав усього два місяці та&800 годин нальоту. Серед пасажирів лайнера 737 авіакомпанії , що розбився в Індонезії,&були 20 чиновників міністерства фінансів&країни. У компанії& готові надати всю необхідну інформацію&під час розслідування причин авіакатастрофи. Також з'явилося&моторошне відео з салону літака&за мить до аварії. Заступник голови Національного комітету з безпеки транспорту Індонезії Гаріо Сатміко повідомив журналістам, що в цього літака&були технічні проблеми.

Источник: ЗІК

Виконуючий рейс з Сан-Паулу в Сантьяго літак здійснив екстрену посадку в аеропорту Буенос-Айреса у зв’язку з отриманими в результаті граду ушкодженнями.

Источник: ЗІК

Виконуючий рейс з Сан-Паулу в Сантьяго літак здійснив екстрену посадку в аеропорту Буенос-Айреса у зв’язку з отриманими в результаті граду ушкодженнями.