• Омелян ініціював розслідування очільника Укртрансбезпеки через "російський" Крим

Омелян ініціював розслідування очільника Укртрансбезпеки через "російський" Крим

. \\ Мир \\ Спорт

Источник: depo

Про це повідомила у Facebook прес-секретарка міністра Марина Томко, передає Depo . ua .

"Міністр інфраструктури України Володимир Омелян дав доручення розпочати службове розслідування щодо використання головою Укртрансбезпеки Михайлом Ноняком мапи з "російським" Кримом" - зазначила Томко.

Вона подякувала ЗМІ за висвітлення інциденту, під час якого в офісі European Business Assotiation голова державної служби України з безпеки на транспорті Ноняк показав присутнім карту, на якій Крим був змальований як "російський".

Источник: Телеканал новин 24
У середу, 31 жовтня, голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк показав карту Європи Кримом ,зображеним у складі Росії. Інцидент трапився під час виступу Ноняка на круглому столі Комітету з логістики European Business Assotiation (ЕВА).

Про це повідомляють "Українські Новини".


Карта Крим Росія Ноняк Укртрансбезпека
Карта з "російським" Кримом, яку показав Ноняк (фото: "Українські Новини")


На цю подію зреагував міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він доручив провести службове розслідування за цим фактом, повідомила у Facebook прес-секретар міністра Марина Томко.


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян дав доручення розпочати службове розслідування про використання головою "Укртрансбезпеки" Михайлом Ноняком карти з "російським" Кримом,
– написала прес-секретар Омеляна.