• Окупанти погрожують кримчанці через чесні сюжети про Армянськ: з’явилось відео

Окупанти погрожують кримчанці через чесні сюжети про Армянськ: з’явилось відео

. \\ Мир

Источник: Народна Правда

Окупаційна влада Криму погрожує молодій мамі, яка розповідає правду про екологічне лихо через хімічні викиди у Армянську.


Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється у Twitter Крим.Реалии.


Катерина Пивовар публікувала у соцмережах відео про те, що дітям, які мають висипи на тілі та кашель через хімікати, кримські медики діагностують бронхіт.


Катерина запропонувала іншим матерям Армянська зібратися на протест біля адміністрації.


Після цього, до жінки прийшли силовики, які погрожували їй штрафом.


На акцію зібралося декілька жінок із дітьми, яких звинуватили у намаганні зірвати свято – день міста.


Катерина заради здоров’я дітей планує виїхати до материкової України. Але переживає, що не зможе повернутися до Криму, адже її вже записали в “українські диверсанти” та “шпіони”.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що хіміка Віктора Мохова, який приїхав до окупованого Армянська з Уралу та працював на заводі “Титан”, виключили з партії “Единая Россия” через те, що він розповідав людям правду про жахливий стан справ у місті після хімічних викидів.


Разом із тим, 27 жовтня у окупованому Армянську місцеві мешканці влаштували пікет у зв’язку з жахливим екологічним станом міста, люди прийшли до БК заводу “Кримський титан” з надією, що їх почує президент Росії Володимир Путін.


The post Окупанти погрожують кримчанці через чесні сюжети про Армянськ: з’явилось відео appeared first on Народна Правда.