• Володимир Гройсман провів чергове засідання Уряду

Володимир Гройсман провів чергове засідання Уряду

. \\ АТО

Источник: Правда ТУТ

Кабінет міністрів України затвердив 10 критеріїв для оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності у різних сферах бізнесу. Таке рішення ухвалили на засіданні Уряду. За словами Максима Нефьодова, ці критерії визначають, які види бізнесу є більш ризикованими, а які є менш. Також  посадовець зазначив, куди інспектори мають приходити частіше та, на що вони мають звертати увагу першочергово.


Оновлені критерії полегшать навантаження на бізнес, оскільки контролюючі органи будуть менше перевіряти ті об’єкти, які не несуть загрози. Після обговорення цього питання Прем’єр-міністр поставив на голосування низку проектів постанов щодо ризиків, які згадані вище, які члени уряду підтримали.


Спираючись на нові критерії, при низькому ступені ризику бізнесу перевірка буде проходити раз на п’ять років, при високому – не частіше одного разу в два роки. Уже створений спеціальний портал, куди внесені дані про понад 250 тисяч запланованих перевірок.  Результатом впровадження таких змін стане перерозподіл зусиль контролюючих органів і більш ефективне використання ними своїх ресурсів, певні чиновники. Також це сприятиме зниженню тиску на бізнес та зменшенню ризиків для населення і споживачів товарів та послуг.