• Бурейко відмовилася від усіх звинувачень на адресу Варченка і звинуватила у провокацію "руку Кремля"

Бурейко відмовилася від усіх звинувачень на адресу Варченка і звинуватила у провокацію "руку Кремля"

.

Источник: depo.ua

Про це вона написала в Facebook, передає Depo.ua .

"Я, Бурейко Наталя, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченко в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не віддаючи собі звіт в своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", - говориться у заяві дівчини."Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань", - зазначила Бурейко.

Вона вибачилася перед Варченком і членам його сім'ї.

"Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії. Прохання журналістам не турбувати більше мене, мою сім'ю, або сім'ю Олександра. Залиште цю тему в спокої. Подальших коментарів не буде", - резюмувала Бурейко.

Нагадаємо, що київська студентка Наталія Бурейко звинуватила співробітника Департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка у домаганнях і погрозах "здохнути, як Гандзюк".

Источник: glavcom.ua

Студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Наталії Бурейко заявила, що стала жертвою провокації проти заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки НПУ Олександра Варченка. Про це вона написала у соціальній мережі.


За її словами, їй «дуже соромно».


«Я, Бурейко Наталя, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченко в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не віддаючи собі звіт в своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший. Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини.


Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань.


Я приношу свої вибачення Олександрові Варченку і членам його сім'ї», - йдеться у дописі.
Скріншот допису студентки
Скріншот допису студентки
Бурейко заявила, що Варченко і його цивільна дружина «є порядними людьми» і попросила журналістів більше не турбувати її та Варченка


Источник: ukrreal.info

Про це вона написала у Facebook, - інформують "Українські реалії" з посиланням на www.pravda.com.ua. 
Дівчина наголосила, що їй дуже соромно.
"Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не віддаючи собі звіту в своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", - написала дівчина
Вона додала, що стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини.
"Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань. Я приношу свої вибачення Олександру Варченко і членам його сім'ї. Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми", - зазначила вона.
Бурейко також написала, що подальших коментарів від неї не буде.
7 листопада користувач під ім’ям Наталія Бурейко опублікував у Facebook пост зі звинуваченнями в бік співробітника Нацполіції Олександра Варченка.
Дівчина стверджує, що спілкувалась з Варченком у додатку для знайомств Tinder. Чоловік нібито наполягав на інтимних стосунках, а після відмови почав погрожувати фізичною розправою.
8 листопада столична прокуратура отримала звернення від імені громадянки Наталії Бурейко про погрози і переслідування від особи, яка в соцмережах користується іменем Олександр Варченко.
Заступник начальника відділу департаменту захисту економіки Національної поліції Олександр Варченко звернувся до голови НПУ Сергія Князєва з проханням провести перевірку оприлюднених у мережі звинувачень у сексуальних домаганнях. 
Сам Варченко запевнив, що не має відношення до погроз на адресу Бурейко. Поліцейський пов’язує вказані події з фактом, що його цивільна дружина Ольга займає посаду заступника голови Державного бюро розслідувань.
Через скандал, що кидає тінь на поліцейського, відкрили справу і віддали СБУ.

Источник: fakty.ictv.ua

Про це написала Бурейко на своїй сторінці в Facebook.


– Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що аккаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції і Державного бюро розслідувань, – написала вона.


Бурейко сказала, що їй дуже соромно і що вона стала жертвою шахраїв і взяла участь у “брудній інформаційній кампанії”.


Читайте: У Великій Британії міністр подав у відставку через секс-скандал


Студентка заявила, що не буде більше давати ніяких коментарів.


До речі, за заявою Бурейко про погрози з боку заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка відкрито кримінальне провадження, пише УНІАН.


Bez-nazvanyya-1.png


Нагадаємо, Бурейко зробила пост, в якому показала скріни спілкування в додатку для знайомств з людиною, яка писала їй погрози від імені Олександра Варченка. Дівчина публікувала скріншоти листування з погрозами, що її вб’ють, і фотографії подарунків, які їй шлють на особисту адресу, хоча ні телефони, ні адреси свої і рідних вона не повідомляла зловмиснику.


Источник: narodna-pravda.ua

Студентка Наталія Бурейко яка звинувачує заступника голови відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка в переслідуванні і домаганнях , на своїй сторінці в соцмережі Facebook заявила про російський слід у справі.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook Бурейко.Дівчина пише, що їй дуже соромно за те, що вона не розібравшись звинуватила Варченка в домаганнях.


“Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на це реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала жодних підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший”, – пише дівчина.


Вона запевняє, що стала жертвою цинічної провокації проти Олександра Варченко та його дружини.


“Я допускаю, що аккаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції і Державного бюро розслідувань. Я приношу свої вибачення Олександру Варченко та членам його сім’ї. Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми”, – пише дівчина.


Нагадаємо, студентка Наталя Бурейко  в соціальній мережі поскаржилася на домагання з боку заступника департаменту захисту Національної економіки поліції України Олександра Варченка і заявила,   що їй погрожують “повторити долю Каті Гандзюк”.


8 листопада  Наталія Бурейко подала скаргу до  столичної прокуратури про погрози і переслідування від особи, яка в соцмережах користується іменем Олександр Варченко. Зокрема, Бурейко повідомляє про те, що її розшукують невідомі люди, розпитують її батьків, знайомих в гуртожитку. З цієї причини вона була змушена “зникнути”.


The post Скандал із домаганням у поліції: студентка заявила про російський слід appeared first on Народна Правда.


Источник: uainfo.orgВ аккаунті Facebook, що належить Наталії Бурейко, яка раніше заявляла про погрози і переслідування з боку співробітника Нацполіції Олександра Варченка, з'явились вибачення перед ним і членами його сім’ї. Про це повідомляє УНІАН."Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій", – написала студентка.Студентка нібито хотіла захистити себе, але завдала шкоду іншим людям. Бурейко зазначила, що не мала на те морального права, що в неї не було підстав вважати, що їй погрожував саме Варченко."Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань", – зазначається у пості.Дівчина також принесла вибачення Варченку та членам його сім’ї."Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії", – додала Бурейко. Вона попросила журналістів не турбувати її, її родину та родину поліцейського Варченка, зазначивши, що подальших коментарів не буде. Попередні пости, в яких дівчина розповідала про домагання та погрози, наразі зникли з профілю.Нагадаємо, що 7 листопада в акаунті Facebook Наталії Бурейко з’явився пост зі звинуваченнями в бік співробітника Нацполіції Олександра Варченка у сексуальних домаганнях після знайомства через додаток Tinder. Чоловік нібито наполягав на інтимних стосунках, а після відмови почав погрожувати фізичною розправою. Варченко запевнив, що не має відношення до погроз на адресу Бурейко.Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і TelegramУНІАН

Источник: kyiv.press


В аккаунті Facebook, що належить Наталії Бурейко, яка раніше заявляла про погрози і переслідування з боку співробітника Нацполіції Олександра Варченка, з’явились вибачення перед ним і членами його сім’ї. Про це повідомляє «Українська правда».


«Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій», – написала студентка.


Студентка нібито хотіла захистити себе, але завдала шкоду іншим людям. Бурейко зазначила, що не мала на те морального права, що в неї не було підстав вважати, що їй погрожував саме Варченко.


style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-8442119068858057"
data-ad-slot="2392526921">


«Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань», – зазначається у пості.


Дівчина також принесла вибачення Варченку та членам його сім’ї.


«Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії», – додала Бурейко. Вона попросила журналістів не турбувати її, її родину та родину поліцейського Варченка, зазначивши, що подальших коментарів не буде.


Попередні пости, в яких дівчина розповідала про домагання та погрози, наразі зникли з профілю.


style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-8442119068858057"
data-ad-slot="2392526921">


Нагадаємо, що 7 листопада в акаунті Facebook Наталії Бурейко з’явився пост зі звинуваченнями в бік співробітника Нацполіції Олександра Варченка у сексуальних домаганнях після знайомства через додаток Tinder. Чоловік нібито наполягав на інтимних стосунках, а після відмови почав погрожувати фізичною розправою. Варченко запевнив, що не має відношення до погроз на адресу Бурейко.


Джерело


Запись Секс-скандал: Студентка зізналася, що оббрехала співробітника Нацполіції впервые появилась Kyiv.Press.


Источник: bagnet.org

В аккаунті Facebook, що належить Наталії Бурейко, яка раніше заявляла про погрози і переслідування з боку співробітника Нацполіції Олександра Варченка, з'явились вибачення перед ним і членами його сім’ї. Про це повідомляє unian.ua з посиланням на «Українська правда».

«Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій», – написала студентка.

Студентка нібито хотіла захистити себе, але завдала шкоду іншим людям. Бурейко зазначила, що не мала на те морального права, що в неї не було підстав вважати, що їй погрожував саме Варченко.
«Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань», – зазначається у пості.

Дівчина також принесла вибачення Варченку та членам його сім’ї.

«Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії", – додала Бурейко. Вона попросила журналістів не турбувати її, її родину та родину поліцейського Варченка, зазначивши, що подальших коментарів не буде.

Попередні пости, в яких дівчина розповідала про домагання та погрози, наразі зникли з профілю.

Нагадаємо, що 7 листопада в акаунті Facebook Наталії Бурейко з’явився пост зі звинуваченнями в бік співробітника Нацполіції Олександра Варченка у сексуальних домаганнях після знайомства через додаток Tinder. Чоловік нібито наполягав на інтимних стосунках, а після відмови почав погрожувати фізичною розправою. Варченко запевнив, що не має відношення до погроз на адресу Бурейко.