• Супрун Ульяна - 11/20/2018 11:00am

Супрун Ульяна - 11/20/2018 11:00am

.

Источник: Супрун Ульяна

Флешмоб, який ми вчора розпочали, щоб закликати Amazon.com заборонити продаж товару з символікою “ДНР”, набирає неочікуваних обертів.

Передусім хочу подякувати всім, хто долучився. Ви допомогли привернути увагу ЗМІ та керівництва Amazon до продажу товарів з символікою терористів на одній з найбільших торговельних онлайн-платформ світу. Це необхідний крок у протистоянні гібридній війні, яку веде Росія.

Важливо, щоби в боротьбі з ворогом ми були готові протистояти будь-яким про...явам тероризму і не толерували поширення брехні.

З цікавого: сьогодні отримала повідомлення з погрозою розпочати інформаційну кампанію проти мене, теж на Amazon. Не впевнена, чи автор повідомлення скоріше за все типовий троль, втім вважаю за необхідне зробити все можливе, щоб таких “авторів” не було в нашому інформаційному просторі.

Тому, якщо маєте час, прошу поскаржитись на цю сторінку. Блокування одного аккаунта може здаватися дрібницею, але завдяки таким невеликим перемогам ми маємо змогу боротися з загрозою, яку створюють люди, що заробляють на війні.

Зі свого боку передам цю інформацію до правоохоронних органів з проханням вжити відповідних заходів.

Прошу і надалі долучатися до нашого флешмобу, до тих пір, поки ми не зупинимо торгівлю товарами, які по своїй суті є символами смерті тисяч людей, тероризму та окупації.

У сучасному світі інформаційна гігієна — не лише складова інформаційної безпеки, а й психічного здоров'я громадян.

See More